KONST / Litografier / Färglitografier 17155094
nr 1715 5094
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 42x33-33x42 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:01:12
100 kr
150 kr
200 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren